Jar vo fotoknihe od Happy Foto

Jarné počasie a slnečné dni sú ako stvorené na to, aby sme trávili kopec času vonku, na výletoch, dovolenkách alebo niekde v prírode. Náš smartfón sa plní rôznymi fotografiami, ktoré sú nám niečim blízke. Skôr než by sa stratili kdesi v útrobách samrtfónu alebo  v počítači, porozmýšľajte, či by ste z nich dokázali vyskladať väčšiu alebo menšiu fotoknihu. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov.

Až by ste zatúžili po top kvalite vyberte si fotoknihu deLUXE – pri výrobe je použitý značkový fotopapier na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.

Fotokniha deLUXE
Zvečnite svoje spomienky vo fotoknihe s kvalitnou väzbou.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Fotokniha dovolenka
Podeľte sa o zážitky z dovolenky so svojimi blízkymi vďaka fotoknihe.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Mačky Novinky Psy Tip

7 tipov, ako zvládnuť návštevu veterinára bez stresu

0
Mačky

Surová strava pre mačky – je tým ideálnym riešením?

0
Mačky Psy Tip

Nemôžete si adoptovať zvieratko z útulku? Pomôcť sa dá aj inak

Navigácia

Magazíny