Happy Foto má cloud

Fotoknihu alebo fotokalendár môžte začať vytvárať vo svojom smartfóne a následne pokračovať doma pri počítači alebo kdekoľvek na iPade.

Happy Foto

Možno sa to zdá byť samozrejmé, ale ani zďaleka nie je. Zdieľanie rovnakého obsahu medzi zariadeniami pri výrobe fotoproduktov je výnimočnou službou. Od mája tohto roka ju poskytuje spoločnosť Happy Foto. Za týmto účelom vyvinula aplikáciu Happy Foto, ktorú je potrebné nainšalovať vo všetkých zariadeniach, kde budete fotoknihu vytvárať. Ovládanie tým bude všade rovnaké a rovnaké budú aj fotografie, ktoré do programu stiahnete. Uložia sa totiž na cloude prepojenom sa vašim účtom. Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom Windows, macOS, Android aj iOS. Niektoré produkty môžte vytvárať aj online prostredníctvom stránky Happy Foto.

Happy Foto
Dobrým typom na výrobu fotoknihy je fotokniha deLUXE, ktorá je top medzi fotoknihami. Fotografie sú v nej vyvolávané rovnako ako štandardné fotografie fotochemickou cestou pri čom je použitý značkový fotopapier. Jeho výhodou je to, že sa na ňom nezachytávajú odtlačky prstov. Ďalšou výhodou je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna strana. Vybrať si môžte tak isto aj bežnú fotoknihu s digitálnou tlačou. Kvalitou je rovnaká ako kniha z kníhkupectva s nejlepším pomerom ceny a výkonu. Fotoknihy od Happy Foto využívajú kvalitný fotopapier 170g/m2. Všetky informnácie a novinky nájdete na www.happyfoto.sk.

Happy Foto

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Novinky Tip

Veci, ktoré treba zvážiť pred kúpu domáceho zvieratka dieťaťu

0
Mačky Novinky Psy Tip

7 tipov, ako zvládnuť návštevu veterinára bez stresu

0
Mačky Psy

Zvieratko v domácnosti posilní imunitu bábätka

Navigácia

Magazíny